Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

O nas

Informacja o firmie

Firma nasza posiada kilkunastoletnie doświadczenia. Powołana została 9 lutego 2004 r. Misją firmy jest świadczenie usług programistycznych oraz integracyjnych, w oparciu o produkty i rozwiązania wiodących światowych firm informatycznych, takich jak IBM, Microsoft, HP oraz Oracle. Sporadycznie korzystam także z narzędzi open source. Specjalizujemy się w wykonywaniu jednostkowych rozwiązań programistycznych, dedykowanych pod indywidualne i szczególne wymagania konkretnego użytkownika. Poszukujemy rozwiązań trudnych, nawet bardzo trudnych, z których potrafimy wywiązać się wyśmienicie. Nie jesteśmy firmą dużą. Jej trzon stanowi zgrany zespół kilku sprawdzonych we wcześniejszych projektach analityków, programistów i kierowników projektów, którzy stanowią kościec firmy.

W pierwszych latach istnienia firmy, realizowaliśmy złożone projekty informatyczne dla instytucji rządowych. Niewątpliwie największym projektem z pierwszych lat istnienia firmy, stanowiło wykonanie systemu obiegu dokumentów dla około 1200 użytkowników mobilnych, z pełną wymianą danych do i z systemu SAP R-3, dla dużego międzynarodowego koncernu farmaceutycznego. Nasza firma, jako pierwsza w Polsce i jedna z nielicznych w Europie, potrafiła wówczas zapewnić pełną wymianę danych pomiędzy Lotus Notes, a SAP R3.

Od wielu już lat wyspecjalizowaliśmy się wykonywaniu systemów wspomagających procesy produkcyjne, w dużych zakładach produkcyjnych. W minionych latach wykonaliśmy i pomyślne wdrożyli szereg takich systemów. Największy z nich o nazwie Control Reporting System; System Raportowania /Kosztów/ Produkcji, posiada kilkanaście modułów i znakomicie wpływa na obniżenie o kilka procent kosztów produkcji, poprzez wielowątkową analizę kosztów oraz analizę efektywność produkcji. Inne nasze systemy, o nazwie Kontrola Jakości, system wpierający pracę działu BHP, usprawniają zarządzanie oraz eliminują zbędne koszty oraz zagrożenia w obszarze produkcji. Pozwalają poszukiwać oszczędności oraz wskazywać miejsca powstawania nieuzasadnionych kosztów i strat. Posiadamy także doświadczenia w wykonywaniu dodatkowych aplikacji wspierających pracę działów HR i controllingu, takich jak; Planowanie oraz kontrola wykonania budżetu wynagrodzeń; Organizacja szkoleń i certyfikacji; Elektroniczna faktura; Monitorowanie przemieszczania pracowników na liniach produkcyjnych. Ostatnia z aplikacji, pozwala w pełni panować nad kosztami pracy w poszczególnych MPK-ach, nawet jeżeli pracownicy z jednej linii produkcyjnej przesuwani są na inne.

Oferujemy ponadto inne rozwiązania informatyczne wspomagające procesy biznesowe oraz inwestycyjne zachodzące w przedsiębiorstwie bądź instytucji. Potrafimy profesjonalnie zaprojektować złożone modele analizy danych, a także archiwizacji i obiegu dokumentów /WorkFlow/ z pełną komunikacją z systemami wspomagającymi zarządzanie ERP klasy na przykład SAP R3.

Proponowane przez naszą firmę rozwiązania stanowią uzupełnienie systemów ERP. Umożliwiają pełne panowanie nad kosztami produkcji, na każdym etapie produkcji, umożliwiają poszukiwanie oszczędności w procesie produkcyjnym, wpływają na zmniejszenie nieuzasadnionych strat, zwiększenie efektywności pracy zespołów pracowniczych, a także zwiększenie bezpieczeństwa inwestycji projektowych, lepsze wykorzystanie dostępnych zasobów i środków finansowych, obniżenie ryzyka, co w rezultacie oznacza zwiększenie satysfakcji naszych partnerów biznesowych. Inne z naszych rozwiązań, wspomagają zarządzanie, zwiększają bezpieczeństwo realizowanych prac, poprawiają jakość, wpływają na obniżenie kosztów produkcji.

Jesteśmy oczywiście otwarci na nowe wyzwania oraz związane z tym realizacje innych systemów dedykowanych, w tym tych najbardziej oczekiwanych, złożonych informatycznych systemów analitycznych.